Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0