Series
Ratings
105
My MisterRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0