Movies
Ratings
66
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0