Series
Ratings
16
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.5