Movies
Ratings
104
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0