Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 1.0
Grace and FrankieRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 0.5
VincenzoRated ★ 2.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0