Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0