Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0
Song of the SeaRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Curse of the RingRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5