Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
REBORN!Rated ★ 3.0- Rosen MaidenRated ★ 4.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
- Black ButlerRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5