Titles you rated
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Love&JoyRated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0