Series
Ratings
112
Offline LoveRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 2.5
Older SisterRated ★ 3.5