Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Mute WitnessRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
PawnRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5