Movies
Ratings
121
ContactRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
AlienRated ★ 2.5