Movies
Ratings
218
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5