Series
Ratings
20
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0