Titles you rated
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 2.0
Everybody Say KimchiRated ★ 1.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 1.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Six SiblingsRated ★ 3.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 3.0