Movies
Ratings
743
WildlifeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Road to PerditionRated ★ 4.0
Septembers of ShirazRated ★ 2.5
I Care a LotRated ★ 3.0
Inside ManRated ★ 4.5
Judas and the Black MessiahRated ★ 4.0
Private LifeRated ★ 4.0
The Sisters BrothersRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Battle of the SexesRated ★ 3.0
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Mistress AmericaRated ★ 4.0
BeckettRated ★ 2.0
The Green KnightRated ★ 4.0
The BookshopRated ★ 1.0