Movies
Ratings
677
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.5
In BrugesRated ★ 4.5
The Amityville HorrorRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
City of the Living DeadRated ★ 2.5
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
Fist of the North StarRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 2.5
High-RiseRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
TuskRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
11:14Rated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The Woman in Black 2: Angel of DeathRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0