Titles you rated
MashleRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 1.5
The Day I Became a GodRated ★ 3.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 2.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Yuuna and the Haunted Hot SpringsRated ★ 2.5
Dr. StoneRated ★ 2.0