Movies
Ratings
281
3 IdiotsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
FeastRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0