Series
Ratings
77
Tamra IslandRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 1.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0