Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0