Titles you rated
Saw IIRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0