Movies
Ratings
414
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 4.0
A Classic Horror StoryRated ★ 1.0
TriangleRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Little MonstersRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
Handsome DevilRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 2.0
DolittleRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
The Sense of WonderRated ★ 3.5