Titles you rated
La La LandRated ★ 1.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.0
Brother BearRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 1.5
TarzanRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Song of the SeaRated ★ 3.0
The SnowmanRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0