Movies
Ratings
69
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 5.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Teen BrideRated ★ 5.0
Dazed and ConfusedRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5