Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0