Series
Ratings
89
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0- 덜 지니어스Rated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5