Titles you rated
This Is EnglandRated ★ 4.0
The Virgin SpringRated ★ 5.0
The Seventh SealRated ★ 5.0
Wild StrawberriesRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 4.0