Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
MiseryRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
Taken 3Rated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5