Titles you rated
Idle MermaidRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.5
BigRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Full House Take 2Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0