Titles you rated
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Gangubai KathiawadiRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0