Movies
Ratings
20
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0