Titles you rated
Big FishRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.5
SaltRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.5