Movies
Ratings
112
SpyRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0