Titles you rated
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 5.0
 Les MisérablesRated ★ 5.0 Les MisérablesRated ★ 5.0
 NoahRated ★ 5.0 NoahRated ★ 5.0
 Scandal MakersRated ★ 5.0 Scandal MakersRated ★ 5.0
 Ode to My FatherRated ★ 5.0 Ode to My FatherRated ★ 5.0
 The Grand HeistRated ★ 4.5 The Grand HeistRated ★ 4.5
 Tidal WaveRated ★ 5.0 Tidal WaveRated ★ 5.0
 CubeRated ★ 4.5 CubeRated ★ 4.5
 The AttorneyRated ★ 4.5 The AttorneyRated ★ 4.5
 MasqueradeRated ★ 5.0 MasqueradeRated ★ 5.0
 Miss GrannyRated ★ 5.0 Miss GrannyRated ★ 5.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 5.0 Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
 FrozenRated ★ 5.0 FrozenRated ★ 5.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 The Face ReaderRated ★ 5.0 The Face ReaderRated ★ 5.0
 The ConjuringRated ★ 5.0 The ConjuringRated ★ 5.0
 As OneRated ★ 5.0 As OneRated ★ 5.0
 SunnyRated ★ 5.0 SunnyRated ★ 5.0
 Begin AgainRated ★ 4.0 Begin AgainRated ★ 4.0