Movies
Ratings
157
Home AloneRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5