Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
BITCH X RICH 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Haunted PalaceRated ★ 3.5
Dear HongrangRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5