Movies
Ratings
129
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
The Earrings of Madame de...Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
UlyssesRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Our SunhiRated ★ 4.5- River of No ReturnRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0