Movies
Ratings
61
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0