Titles you rated
King KongRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
CanolaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 2.0