Titles you rated
Old PartnerRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 2.5
A Long VisitRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5