Titles you rated
Criminal MindsRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 0.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0