Titles you rated
DoctorsRated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Cheo YongRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.5