Titles you rated
Finding Vivian MaierRated ★ 1.5
Stories We TellRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 4.5
Under ParisRated ★ 0.5
CobwebRated ★ 1.5
Mothers' InstinctRated ★ 0.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 0.5
No BearsRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 0.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
Beating HeartsRated ★ 3.0
ParthenopeRated ★ 3.0