Titles you rated
Knight FlowerRated ★ 1.5
House of NinjasRated ★ 0.5
More Than WordsRated ★ 4.0
The Kingdoms of RuinRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0- How to Die a Better DeathRated ★ 4.0
The PharmacistRated ★ 3.5
Pretend It's a CityRated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 4.0
Blow BreezeRated ★ 0.5- To My StarRated ★ 2.5
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 3.5
Unintentional Love StoryRated ★ 1.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 0.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 1.5
Pale MoonRated ★ 3.5