Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
HannaRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0