Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.0
SecretRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0