Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0