Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0